Николай Хайтович

Доктор медицинских наук, профессор

Николай Хайтович

Доктор медицинских наук, профессор, заведующий кафедрой клинической фармакологии и клинической фармации НМУ имени А.А. Богомольца

Публикации автора

Всего: 6 публикаций
 • Дети — это не маленькие взрослые!
  Категория
  Бизнес
  Дата публикации

  Общеизвестно, что лекарственных средств, разработанных именно для использования в педиатрической практике, во всем мире не слишком много. Почему так и меняется ли ситуация к лучшему?

 • Без геморою значно краще: фармопіка на засадах доказової медицини
  Категория
  Бизнес
  Дата публикации

  Сучасне лікування має бути ефективним, безпечним та економічно обґрунтованим. Ці складові дозволяють досягти комплаєнтності з пацієнтом, що, своєю чергою, гарантує гарний результат лікування. Яка роль в цьому відводиться фармацевту?

 • Водно-электролитный баланс: восстанавливаем статус-кво
  Категория
  Лекарства
  Дата публикации

  Нарушение водно-электролитного баланса человека может произойти по разным причинам: от простого неадекватного режима питья в жаркий день и интенсивных физических нагрузок патологических состояний — лихорадки, отравления и алкогольного делирия.

 • Противірусні та антибіотики: чи можна приймати їх разом?
  Категория
  Лекарства
  Дата публикации

  Від якості фармацевтичної консультації залежить дуже багато, тим більш сьогодні, коли обізнаність і компетентність провізора і фармацевта набувають рис ексклюзивної послуги аптеки. А тому вчитися доводиться багато.

 • Кардіотоксичність ліків: чи можна з цим впоратись?
  Категория
  Лекарства
  Дата публикации

  Медикаментозна токсичність – актуальна проблема, а з огляду на збільшення тривалості життя людей набуватиме значущості й надалі. Зокрема, список лікарських засобів, що є потенційно токсичними для серця, – надто довгий і він продовжує поповнюватись.

 • Що слід знати, обираючи генеричний препарат
  Категория
  Бизнес
  Дата публикации

  Працівникам аптек часто доводиться пояснювати різницю між препаратом-брендом та його копією – генериком. Натомість не існує однієї відповіді на всі випадки, адже не всі генерики однакові. Про це слід знати, це необхідно враховувати.