Назви аптечних закладів не повинні вводити в оману споживача, – Держлікслужба

До Державної служби України з лікарських засобів надходили численні скарги споживачів на факти, коли зазначені на аптечних вивісках натяки на нібито низькі ціни на лікарські засоби, не відповідали дійсності.

До Державної служби України з лікарських засобів надходили численні скарги споживачів на факти, коли зазначені на аптечних вивісках натяки на нібито низькі ціни на лікарські засоби, не відповідали дійсності.

Як відомо, в деяких випадках найменування аптечних закладів не відповідали вимогам Закону України «Про захист прав споживачів», яким заборонена нечесна підприємницька практика, яка включає вчинення дій, що кваліфікуються законодавством як прояв недобросовісної конкуренції, а також будь-яку діяльність (дії або бездіяльність), що вводить споживача в оману або є агресивною.

У зв’язку з цим Держлікслужбою України були розроблені відповідні зміни до Ліцензійних умов, що вступили в дію 1 липня 2012 року, і які встановлювали вимоги щодо найменування аптечного закладу та його структурного підрозділу. Згідно цих вимог, на вивісках має зазначатися лише назва структурного підрозділу – «Аптека», «Аптечний пункт», тощо. Вся інформація рекламного характеру може бути вказана на рекламних покажчиках.

Однак, наразі, на виконання постанови Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 січня 2013 року N 2а-17708/12/2670 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Домінант-Фарма" до Міністерства охорони здоров'я України, що залишена без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 14 березня 2013 року та ухвалою Вищого адміністративного суду України від 18 червня 2013 року, яка набрала законної сили, та відповідно до статей 5, 6, 8 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 року N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування" (із змінами), наказом МОЗ України від 03.07.2013 р. N 572 з пункту 2.12 розділу II Ліцензійних умов вилучений другий абзац. Таким чином, пункт 2.12 розділу II Ліцензійних умов викладений в наступній редакції:«2.12. На фасаді будівлі, де розміщується аптечний заклад, згідно із його призначенням повинна бути вивіска із зазначенням виду закладу. На видному місці перед входом до аптечного закладу розміщується інформація про найменування суб'єкта господарювання, режим роботи аптечного закладу та інформація про місцезнаходження чергової (цілодобової) та найближчої аптек. За бажанням ліцензіат може встановити сигнальний покажчик аптечного закладу та його структурного підрозділу, загальний опис якого затверджується МОЗ України.»

В той же час Антимонопольний комітет України висловив стурбованість фактом скасування даної норми Ліцензійних умов, про що 24 липня 2013 року він проінформував Кабінет Міністрів України. В листі, зокрема, зазначається, що «відсутність у законодавчих актах України норми, аналогічної за змістом вилученій з Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової, роздрібної торгівлі лікарськими засобами, може мати негативний вплив на конкуренцію на ринках роздрібної торгівлі лікарськими засобами та призводити до зниження правового забезпечення захисту споживачів від недобросовісної конкуренції».

З огляду на вищезазначене звернення Антимонопольного комітету України та на виконання доручення Кабінету Міністрів України Держлікслужбою України розроблено відповідний проект змін до Ліцензійних умов, який подано для погодження до Міністерства охорони здоров’я України.

Держлікслужба України висловлює сподівання, що даний проект буде підтриманий центральними органами виконавчої влади, адже мета даної ініціативи – захистити громадян України від недобросовісної конкуренції, агресивної реклами, а також іншої діяльності, що вводить споживача в оману.

Джерело: www.diklz.gov.ua

Похожие материалы