«Дарниця» випустила новий муколітик ДВАЦЕ у співпраці з європейською фармкомпанією

«Дарниця» випустила новий муколітик ДВАЦЕ у співпраці з європейською фармкомпанією

Новий муколітик ДВАЦЕ - результат міжнародної співпраці Дарниці з європейським виробником.

ДВАЦЕ – лікарський засіб, що застосовується для лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи. ДВАЦЕ є результатом співпраці з європейським виробником, що спеціалізується на розробці гранул для оральних розчинів, шипучих гранул і таблеток, а також таблеток, що розчиняються в ротовій порожнині.

Андрій Обрізан, генеральний директор фармацевтичної компанії “Дарниця”: “Дарниця – активний гравець в сфері міжнародної кооперації. Ми розвиваємо партнерство в сфері продуктової розробки з європейськими компаніями. Наші партнери з Італії, Іспанії, Ірландії, Греції, Польщі та Болгарії такі ж високотехнологічні компанії, як і Дарниця, вони володіють власними запатентованими технологіями, тому така співпраця прискорює появу на українському ринку нових якісних лікарських засобів”.

ДВАЦЕ випускається в формі шипучих таблеток, що містять діючу речовину ацетилцистеїн. Показаний при гострих та хронічних захворюваннях бронхолегеневої системи, що супроводжуються пiдвищеним утворенням мокротиння. Ацетилцистеїн у складі препарату полегшує відходження мокроти. Крім цього, ацетилцистеїн сприяє підвищенню синтезу глутатіону, який є важливим фактором детоксикації. Ця особливість ацетилцистеїну дає можливість застосовувати його в якості антидоту при гострих отруєннях парацетамолом та іншими речовинами (альдегідами, фенолами тощо).

ДВАЦЕ доступний в двох дозуваннях ДВАЦЕ 200, таблетки шипучі, по 200 мг №20 і ДВАЦЕ ЛОНГ, таблетки шипучі, по 600 мг №10. Препарат має зручне первинне пакування в формі туби з герметичною кришкою, яка забезпечує захист від вологи і є зручною при використанні.

Лікарський засіб відпускається без рецепту і рекомендований до застосування дітям віком від 2 років. Свідоцтво про державну реєстрацію ДВАЦЕ 200 UA/18138/01/01, ДВАЦЕ ЛОНГ UA/18139/01/01).

З 25 січня ДВАЦЕ доступний в аптеках по усій території України (за винятком Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій України).

Похожие материалы