![Рівненчанка відкрила аптеку на мікрогрант](https://thepharma.media/static/storage/thumbs/428x348/8/15/b33aae25-1cc1807b399175e446c78a51b39e2158.jpg?v=9993_1)
Як повідомляє Березнівське управління Рівненської філії Рівненського ОЦЗ, фармацевт з області завдяки мікрогранту відкрила власну аптеку.
Вікторія Озійчук – приватна підприємиця із селища Соснове, що на Рівненщині.
Закінчивши навчання у Львівському національному університеті імені Данила Галицького, Вікторія Озійчук працювала у Львові, а згодом — і в Києві за спеціальністю «Фармація». Із часом у дівчини виникло бажання, аби улюблена справа стала власною.
Для втілення своєї мрії Вікторія скористалася урядовим проєктом «єРобота» за програмою «Власна справа». Після складання бізнес-плану й успішного проходження співбесіди в Рівненському обласному центрі зайнятості, дівчина отримала позитивне рішення на отримання мікрогранту від Державного центру зайнятості.
Кошти мікрогранту Вікторія спрямувала на закупівлю й установлення необхідного медичного обладнання та меблів. Завдяки допомозі фахівців Березнівського управління Рівненської філії Рівненської обласної служби зайнятості підприємиця відібрала майбутніх працівників на два новостворені робочі місця.