Наказ МОЗ України від 01.08.2023 № 1385

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

01.08.2023N 1385

м. Київ

Про утворення та затвердження робочої групи проведення приймальних випробувань програмного забезпечення «Система електронної нотифікації (надання) інформації про косметичну продукцію»

Відповідно до підпункту 3 пункту 6 та пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), з метою реалізації договору від 10 липня 2023 року № IL 2/06-23/92 та проведення приймальних випробувань програмного забезпечення «Система електронної нотифікації (надання) інформації про косметичну продукцію»,

НАКАЗУЮ:

1. Утворити робочу групу проведення приймальних випробувань програмного забезпечення «Система електронної нотифікації (надання) інформації про косметичну продукцію» та затвердити її склад, що додається.

2. Голові робочої групи проведення приймальних випробувань програмного забезпечення «Система електронної нотифікації (надання) інформації про косметичну продукцію» забезпечити:

1) організацію роботи проведення приймальних випробувань програмного забезпечення «Система електронної нотифікації (надання) інформації про косметичну продукцію»;

2) проведення приймальних випробувань програмного забезпечення «Система електронної нотифікації (надання) інформації про косметичну продукцію» у відповідності до програми та методики випробувань програмного забезпечення «Система електронної нотифікації (надання) інформації про косметичну продукцію»;

3) за результатом роботи робочої групи проведення приймальних випробувань програмного забезпечення «Система електронної нотифікації (надання) інформації про косметичну продукцію» підготувати та подати на розгляд відповідний протокол.

3. Директору Департаменту цифрових трансформацій в охороні здоров’я (Олені Савічевій) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марію Карчевич.

Міністр Віктор ЛЯШКО