Marketing Chain in Healthcare

Компанія OLCG запрошує на конференцію Marketing Chain in Healthcare. На вас чекають практичні бізнес-кейси від провідних експертів сфери медичного бізнесу. Учасники конференції будуть обговорювати інструменти підвищення ефективності маркетингової діяльності компанії, аналізувати зміни маркетингу в медицині за останні десять років, обговорять, чому саме інтернет-маркетинг сьогодні є найдієвішим сегментом бізнесу у сфері охорони здоров’я, послухають власний досвід засновника першої і поки що єдиної в Україні клініки з управління здоров’ям та багато іншого.

Програма:

10:00 – 11:00 – Реєстрація

11:00 – Олена Лепешина, власник компанії OLCG, «Кардіограма маркетингу ринку медичних послуг»

11:40 – Уляна Гудима, директор з маркетингу «Клініки репродуктивної медицини «Надія», «Прийняття рішення щодо вибору методів реклами»

12:20 – Гліб Гаврилюк, директор з інновацій, Yarche Digital Agency, «Тренди і маркетинг»

13:00 – Юлія Демцова, директор з маркетингу «Verum Clinic», експерт із маркетингових комунікацій, учасник ініціативної групи із впровадження eHealth в Україні, «PR+digital – комбінація на мільйон, або Як продає сила слова online»

13:40 – Вікторія Калиновська, керівник відділу корпоративних комунікацій, ISIDA, «Комунікація з пацієнтами. Що є основним – процес чи результат?»

14:20 – 15:00 – Перерва

15:00 – Діна Король, керівник відділу маркетингу і реклами, Олексій Дмитрук, керівник відділу маркетингу і реклами, «Into-Sana», «Маркетинг: аналітика vs креатив = курка vs яйце»

15:40 – Юлія Бернацька, засновник центру компетенції бізнес-аналітики PBIJG, директор компанії ТЕХ Стандарт, партнер Microsoft, «IT-інструменти в продажах, маркетингу та бізнес-аналітиці»

16:20 – Лідія Подкопаєва, операційний директор ММ «Добробут», «Patients Experience»

17:00 – Святослав Ханенко, засновник клініки для здорових SQLAB, «Приклад стратегії «блакитного океану» на власному досвіді»

17:40 – 18:00 – Завершення заходу

Вартість участі – 2500 грн.
Для представників членів Асоціації Приватних Медичних Закладів – знижка 20%.
При реєстрації 2 і більше учасників – знижка 10%.

Координатор конференції:

Олександра Манілова
(044) 353 04 93
[email protected]

Адрес: Броварський просп., 15, МВЦ

Анонсы мероприятий