Обіг медичних виробів в Україні

ТОВ «УКРМЕДСЕРТ» запрошує Вас взяти участь у форумі «Обіг медичних виробів в Україні», який відбудеться в Києві 24 лютого 2016 року.

Форум орієнтований на керівників підприємств-виробників медичних виробів, директорів з якості, уповноважених осіб, керівників усіх рівнів, відповідальних за функціонування системи менеджменту якості підприємства, а також інших спеціалістів підприємств.

На форумі будуть розглянуті актуальні питання у сфері контролю якості медичних виробів та введення їх в обіг на території України; процедури, які необхідно пройти для допуску медичних виробів в обіг на території України і багато інших.

У форумі візьмуть участь представники Державної служби України з лікарських засобів, Державної фіскальної служби України (Департаменту Митної справи), органів з оцінки відповідності, уповноважених здійснювати оцінку відповідності медичних виробів вимогам технічних регламентів.

На форумі буде виступати з доповіддю провідний фахівець агентства GMDN (Global Medical Device Nomenclature), Великобританія.

Учасники ринку медичних виробів отримають можливість почути від першоджерела про процедуру, вартості, вигоди та можливості, які з'являться у вітчизняних виробників після внесення медичних виробів українського виробництва в міжнародну номенклатуру медичних виробів GMDN (Global Medical Device Nomenclature).

Програма форуму

09:00-10:00 Реєстрація учасників форуму
10:00-10:15 Відкриття форуму. Вітальне слово організаторів, представників регуляторних органів, громадських організацій
10:15- 10:30 Представник Міністерства охорони здоров’я України
10:30-10:45 Представник Державної служби України з лікарських засобів
10:45-11:15 Представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України
11:15-11:45 Абрамова Елена Валентиновна, руководитель Органа оценки соответствия ООО "УКРМЕДСЕРТ" Оценка соответствия медицинских изделий требованиям технических регламентов.
11:45-12:15 Лавренова Наталія Олександрівна, радник юридичної компанії «Правовий Альянс»
12:15-13:00 Dr Barry Daniels, Technical Lead GMDN Agency Д-р Баррі Деніелс, технічний керівник агентства GMDN «Міжнародна номенклатура медичних виробів, GMDN – Вимоги до системи унікальної ідентифікації медичних виробів, UDI»
13:00-14:00 Обід
14:00-15:00 Керівники ООВ призначених в Україні «Презентація діяльності призначених ООВ в Україні. Перспективи та недоліки проведення оцінки відповідності»
15:00-15:30 Муромцев Леонід Миколайович, Начальник відділу нетарифного регулювання Департаменту митної справи Міндоходів (Державної фіскальної служби) «Застосування заходів нетарифного регулювання при здійсненні митного оформлення медичних виробів»
15:30-16:00 Кава-брейк
16:00-16:30 Борис Даневич, партнер, адвокат ЮО «Mаrchenko Danevych». Співголова комітету з питань охорони здоров’я «Розмежування статусу медичних і гігієнічних виробів: практичні наслідки»
16:30-17:00 Леонід Чернявський, юрист ЮК «Arzinger». Експерт Комітету з питань охорони здоров’я «Законодавство про якість і безпечність медичних виробів в Україні: на шляху гармонізації з нормами ЄС»
17:00-17:30 Круглий стіл: дискусія, питання, відповіді (за участі представників)
17:30-18:00 Заключне слово організаторів форуму

Для участі у форумі Вам необхідно пройти обов'язкову реєстрацію – відправити заявку будь-яким зручним для Вас способом: на електронну пошту [email protected] або факсом +38 (044 ) 390-63-27.

Вартість участі у форумі (організаційний внесок) становить:

  • для одного учасника – 3420,00 грн *
  • для другого учасника (від одного суб'єкта господарювання) – 3250,00грн *
  • для третьої і наступних учасників (від одного суб'єкта господарювання) – 3080,00 грн *

* Для іноземних компаній вартість участі розраховується згідно з курсом Нацбанку України на день оформлення рахунку + 1%.

Заявки на участь в форумі приймаються до 19 лютого 2016 року.

У вартість участі входить:

  • участь у всіх заходах форуму
  • організаційно-технічне забезпечення заходів форуму
  • повний комплект матеріалів
  • кава-паузи між секціями форуму
  • обід
  • документ (сертифікат), що засвідчує участь у форумі.

Заявка-замовлення на участь у форумі: «Обіг медичних виробів в Україні», 24 лютого 2016 року

Назва підприємства, форма власності:
П.І.Б., посада керівника підприємства:
Діє на підставі (статуту/доручення):
Система оподаткування:
Повна юридична адреса:
Номер свідоцтва ПДВ:
Код РДПО (ЄДРПОУ):
Індивідуальний податковий номер:
Розрахунковий рахунок:
МФО, банк:
Е-mail, телефон підприємства:
E-mail для податкової документації:
П.І.Б., посада учасника:
Контактні телефони, Е-mail учасника:
Чи необхідно бронювання готелю: Період (дати заїзду та виселення) Тип розміщення (одномісний/двомісний) Орієнтир по вартості

Анонсы мероприятий