- Категорія
- Новини
85% заочників ІФНМУ здали Крок-2 «Фармація» з першого разу
- Дата публікації
- Кількість переглядів
-
202
![85% заочників ІФНМУ здали Крок-2 «Фармація» з першого разу](https://thepharma.media/static/storage/thumbs/428x348/9/06/ed2c5de5-1033a2f6553459b2a2e2d1d8292ef069.jpg?v=9167_1)
В Івано-Франківському національному медичному університеті (ІФНМУ) пройшла атестація випускників заочної форми навчання ОПП «Фармація, промислова фармація».
Випускна атестація розпочалася з тестового іспиту Крок-2 «Фармація», який цього року вперше проходив як ліцензійний для студентів-заочників.
Позитивний результат отримали 85% випускників; інші 15% мають ще одну спробу скласти ліцензійний іспит.
Загалом атестацію випускників проходить 66 вітчизняних студентів та одна студентка факультету підготовки іноземних громадян.
5 лютого в ІФНМУ проходив захист магістерських робіт – викладачі заслухали шістьох випускників, які виконували роботина двох кафедрах: на кафедрі хімії, фармацевтичного аналізу та післядипломної освіти і на кафедрі фармацевтичного управління, технології ліків та фармакогнозії. Екзаменаційну комісію очолювала начальниця Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Івано-Франківській області Надія Шпур.