Вебінар «Як істотно скоротити транспортні витрати на власний і найманий транспорт?»

Для багатьох компаній типовою є ситуація, коли транспортні витрати ростуть як на дріжджах, при цьому транспорту не вистачає, скільки б його не купувати чи не орендували, а коли починаєш аналізувати, то в середньому транспорт завантажений не більше 70%. Якщо ваша компанія використовує свій чи найманий автотранспорт, Ви напевно неодноразово замислювалися, як істотно скоротити транспортні витрати та не втратити в якості послуг і виконувати замовлення вчасно? Наш вебінар саме про це!

У рамках одного заходу ви побачите відразу два програмних рішення, що дозволяють скоротити транспортні витрати і підвищити якість транспортних послуг.

У програмі:
1. Як вирішити головне завдання транспортної логістики: виконувати всі замовлення вчасно, використовуючи мінімум необхідних ресурсів (кількість автомобілів, часу, персоналу та грошей).
2. Як при плануванні маршрутів враховувати суму всіх витратних складових, а не тільки кілометраж.
3. Як ефективно управляти процесами відділу транспортної логістики.
4. Як компанії впровадити корпоративну систему управління перевезеннями з мінімальними витратами часу і коштів.
5. Функціональні можливості:
- системи автоматичного планування маршрутів Rinkai.
- корпоративного порталу вантажоперевезень для роботи з найманим транспортом Sovtes.

Якщо Ви хочете скоротити транспортні витрати і завдяки цьому збільшити прибуток, приєднуйтесь до вебінару і виберіть своє рішення!

Умови участі: Участь вільна, необхідна реєстрація.

Дізнатися додаткову інформацію про вебінар, про можливості та практику впровадження систем Rinkai і Sovtes в конкретних компаніях, Ви можете на сайті abmcloud.com

Вебінар відбудеться 26 листопада 2014 з 9.00 до 11.00 за київським часом. Участь безкоштовна.

Анонсы мероприятий