Львівський медичний Форум та медична виставка «ГалМЕД»

17–19 квітня 2018 року відбудеться XXIV Львівський медичний Форум та XXIV медична виставка «ГалМЕД».

Мета форуму – демонстрація новітніх технологій, матеріалів, обладнання, інструментів, фармацевтичних засобів у медицині та сучасних методів лікування, обмін досвідом між фахівцями різних регіонів України та з-за кордону.

Форум і виставка – це захід, де зустрічаються вчені, фахівці з різних галузей медицини, представники відомих фірм-виробників та постачальників медичного обладнання. Протягом багатьох років ця виставка була ідеальним місцем для просування інновацій у медицині, нових методик лікування та передових технологій.

Про організацію заходу організатори інформують державні та приватні спеціалізовані установи (лікарні, госпіталі, поліклінічні відділення, медичні, реабілітаційні та діагностичні центри), сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів, фахівців із питань реабілітації, керівників аптечних мереж, фармацевтів та широке коло спеціалістів галузі Західної України та України в цілому.

У рамках форуму відбудеться серія науково-практичних конференцій, лекцій, семінарів, практичних демонстрацій нових технологій та матеріалів у медицині, які будуть проводити провідні фахівці та відомі виробники.

Тематичні дні Форуму:

17 квітня 2018 р. – Науково-практична конференція «Сучасна онкологія в еру скринінгових програм»
18 квітня 2018 р. – Науково-практична конференція «Сучасні аспекти в комплексному підході до фізичної реабілітації»
19 квітня 2018 р. – Практичний майстер-клас по новітнім технологіям у галузі реабілітації
*Програма наукових заходів буде доповнюватись

Форум внесений у Реєстр наукових заходів та виставок Міністерства охорони здоров’я України.

Організатор Форуму – львівська виставкова компанія «Гал-ЕКСПО», яка має практичний 27-річний досвід проведення виставкових заходів, як в Україні та за кордоном, так і в Західному регіоні зокрема.

Детальна інформація про захід:

Тел.: (032) 2971369, (067) 6711436
Факс: (032) 2971756
e-mail: [email protected]

Адрес: вул. Коперника, 17, Львівський Палац Мистецтв

Анонсы мероприятий