Мастер-класс "Ефективне управління запасами за Теорією Обмежень. Демонстрація системи Stock-M"

Майстер-клас

«Ефективне управління запасами за Теорією Обмежень. Демонстрація системи Stock-M»

 • Яка ключова проблема в управлінні запасами породжує безліч інших проблем, що з ними щодня стикаються виробничі і дистриб'юторські компанії, роздрібні мережі і магазини. Чому традиційні методи вирішення не дають результатів?
 • Як управляти запасами, спираючись не на примарний прогноз, а на конкретний попит споживачів, що є дуже динамічним?
 • Як забезпечити постійну наявність ходового товару при мінімальних запасах в системі? І тим самим збільшити продажі і прискорити оборотність запасів?
 • Як працює Динамічне управління запасами, алгоритм якого закладений в систему Stock-M.
 • Результати та ефекти впровадження системи Stock-M
 • Демонстрація функціональних можливостей системи управління запасами і замовленнями Stock-M.

Ви можете обрати один з майстер-класів або взяти участь в 2-х майстер-класах.

Вхід на кожен з майстер-класів – вільний для цільової аудиторії, необхідна реєстрація.

Лише практичний досвід експертів, які розкажуть, як знайти приховані резерви для скорочення витрат, як компаніям не витратити більше, ніж заробили, як управляти грошима в кризу, як завжди мати в наявності ходовий товар і при цьому не тримати товарні надлишки, які IT-рішення дозволять оптимізувати роботу компанії та багато інших корисних рекомендацій. Акценту уваги на специфіці використовуваних інструментів в компаніях з різних галузей.

Участь актуальна для: генеральних директорів; фінансових директорів; керівників фінансових департаментів і служб; комерційних директорів; директорів із закупівель; IT-директорів.

Місце проведення: точне місце буде повідомлено зареєстрованим учасникам додатково.

Отримати детальну інформацію можна в департаменті по роботі з корпоративними клієнтами за телефонами: (044) 207-39-59, 537-74-11 або e-mail: [email protected]

Анонсы мероприятий

 • Дата проведения
  сентября

  Всемирный конгресс по безопасности лекарственных средств и фармакнадзору в Европе дает возможность пациентам, врачам, фармацевтам, биотехнологам и принимать оптимальные решения в отношении безопасности лекарственных средств.

 • Дата проведения
  октября

  Ежегодно «Здравоохранение» собирает более 300 ведущих производителей и дистрибьюторов оборудования, услуг, медикаментов, изделий медицинского назначения из Украины и других стран. Участники выставки – компаниям из Германии, Чехии, Латвии, Литвы, Италии, Китая, Индии, Сингапура, Великобритании, Нидерландов, USA, Республики Беларусь, Польши, Турции, Австрии, Молдовы и Украины.

 • Дата проведения
  октября

  Глобальный саммит посвящен теме «Синергия для реабилитации инноваций в исследованиях и разработках вакцин»

 • Дата проведения
  октября

  Международная выставка фармацевтического бизнеса iPharma Expo 2022 в Бостоне, США. Двухдневная выставка соберет участников из различных секторов фармацевтической и медицинской промышленности.