МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

07.06.2024 N 993

м. Київ

 

Про розподіл медичних виробів (у тому числі дороговартісного медичного обладнання) та допоміжних засобів до них

Відповідно до Порядку використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2022 року № 491 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 2023 року № 728), Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом

90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), з урахуванням листа державного підприємства «Медичні закупівлі України» від 29 травня 2024 року

№ 01/335-05/2024, протоколу засідання Комісії з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я від 14 березня 2024 року № 60, службової записки Департаменту медичних послуг від 30 травня 2024 року № 478/22-24, та з метою належного забезпечення розподілу товарів і послуг між закладами охорони здоров’я,

 НАКАЗУЮ: 

2. Затвердити розподіл систем зовнішньої фіксації стегна, закуплених за кошти, що надійшли на рахунок для задоволення потреб охорони здоров’я, що додається. 

3. Затвердити розподіл систем зовнішньої фіксації гомілки, закуплених за кошти, що надійшли на рахунок для задоволення потреб охорони здоров’я, що додається. 

4. Затвердити розподіл систем зовнішньої фіксації плеча, закуплених за кошти, що надійшли на рахунок для задоволення потреб охорони здоров’я, що додається. 

5. Державному підприємству «Медичні закупівлі України» забезпечити: 

1) прийняття систем зовнішньої фіксації ліктя, систем зовнішньої фіксації стегна, систем зовнішньої фіксації гомілки, систем зовнішньої фіксації плеча згідно з розподілами, затвердженими цим наказом.

2) інформування постачальника щодо розподілів систем зовнішньої фіксації ліктя, систем зовнішньої фіксації стегна, систем зовнішньої фіксації гомілки, систем зовнішньої фіксації плеча згідно з розподілами, затвердженими цим наказом. 

3) своєчасну поставку систем зовнішньої фіксації ліктя, систем зовнішньої фіксації стегна, систем зовнішньої фіксації гомілки, систем зовнішньої фіксації плеча згідно з розподілами, затвердженими цим наказом.

6. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних військових адміністрацій та Київської міської військової адміністрації, керівництву Командування Медичних сил Збройних Сил України забезпечити, у разі отримання систем зовнішньої фіксації ліктя, систем зовнішньої фіксації стегна, систем зовнішньої фіксації гомілки, систем зовнішньої фіксації плеча згідно з розподілами, затвердженими цим наказом, забезпечити їх збереження та раціональне використання.  

7. Департаменту цифрових трансформацій в охороні здоров’я (Дмитру Лук’янову) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України. 

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марію Карчевич.

Міністр  Віктор ЛЯШКО