Освітній курс HTA. Блок «Базовий»

HTA – це мультифункціональний міждисциплінарний інструмент.

Освітній курс дає розуміння функціональності та корисності як всього інструменту, так і його окремих блоків для роботи. Студентам курс покаже перспективи і ступінь їх готовності до нової професії. Лікарям дасть орієнтири доказової медицини для кваліфікованої роботи з рецептурними призначеннями. Організаторам охорони здоров'я покаже можливість раціональних, клієнтоорієнтованих закупівель. Фахівцям фармацевтичних компаній дасть розуміння, якою може бути етична, але конкурентна промоція рецептурного портфеля.

Учасники отримають комплект навчальних матеріалів, сертифікат участі.

Для широкого кола фахівців: організаторів охорони здоров'я, лікарів, студентів останнього курсу економічних, медичних і фармацевтичних ВНЗ, продакт менеджерів і медичних радників, керівників рецептурних бізнес юнітів фармацевтичних компаній.

Місце проведення:

Київ. Перед кожним заняттям буде додатково повідомлено

Час проведення

9.30 – 17.00

Графік освітнього курсу

базовий 12 квітня
пошукові стратегії 17 травня
доказова медицина 14 червня
фармако-економічний аналіз 24 травня
визначення медичної проблеми 7 червня

Вартість навчальних занять:

Вартість базового навчального заняття – 4 260 грн. з ПДВ. Знижка 10% на другого і всіх наступних учасників від однієї компанії.

Вартість спеціалізованих занять – 4 900 грн. з ПДВ. Знижка 10% на другого і всіх наступних учасників від однієї компанії.

Знижка 15% на участь в двох і більше заняттях

Супровід заходів: +38 067 3533 721; [email protected]

Анонсы мероприятий