Наказ МОЗ України від 18.01.2023 № 97

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВʼЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.01.2023N 97

м. Київ

 

Про розподіл обладнання для забезпечення »холодового ланцюга» для зберігання вакцини проти Covid-19, закупленого за кошти спеціального фонду Державного бюджету України на 2021 рік за бюджетною програмою 2301610 «Поліпшення охорони здоровʼя на службі у людей»

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), Угоди про позику між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку № 9250-UA, Договору між Міністерством охорони здоров’я України та Дитячим фондом Організації Об’єднаних Націй від 22 грудня 2021 року № UN-1.1.2/228 з метою якісного і належного виконання заходів з реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» та раціонального і цільового використання обладнання для забезпечення «холодового ланцюга» для зберігання вакцини проти Covid-19, закупленого за кошти спеціального фонду Державного бюджету України на 2021 рік за бюджетною програмою 2301610 «Поліпшення охорони здоровʼя на службі у людей»,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл обладнання для забезпечення «холодового ланцюга» для зберігання вакцини проти Covid-19, закупленого за кошти спеціального фонду Державного бюджету України на 2021 рік за бюджетною програмою 2301610 «Поліпшення охорони здоровʼя на службі у людей», що додається.

2. Керівнику ДП «Укрвакцина» МОЗ України» забезпечити:

1) прийняття обладнання для забезпечення «холодового ланцюга» для зберігання вакцини проти Covid-19;

2) своєчасну доставку обладнання для забезпечення «холодового ланцюга» для зберігання вакцини проти Covid-19 згідно з затвердженим цим наказом Розподілом.

3. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоровʼя обласних та Київської міської військових адміністрацій у разі отримання обладнання для забезпечення «холодового ланцюга» для зберігання вакцини проти Covid-19 забезпечити:

1) приймання-передачу на безоплатній основі закладами охорони здоров’я комунальної форми власності обладнання для забезпечення «холодового ланцюга» для зберігання вакцини проти Covid-19;

2) персональну відповідальність за збереження та раціональне використання обладнання для забезпечення «холодового ланцюга» для зберігання вакцини проти Covid-19.

4. Керівникам державних установ у разі отримання обладнання для забезпечення «холодового ланцюга» для зберігання вакцини проти Covid-19 забезпечити:

1) приймання-передачу на безоплатній основі обладнання для забезпечення «холодового ланцюга» для зберігання вакцини проти Covid-19;

2) персональну відповідальність за збереження та раціональне використання обладнання для забезпечення «холодового ланцюга» для зберігання вакцини проти Covid-19.

5. Департаменту громадського здоров’я (Олексію Даниленку) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ірину Микичак.

Міністр Віктор ЛЯШКО