Державні медичні закупівлі 2021: ключові аспекти

Державне підприємство «Медичні закупівлі України» (далі – ДП «Медзакупівлі України») запрошує на зустріч «Державні медичні закупівлі 2021: ключові аспекти організації та проведення процедур». Захід відбувається в межах ринкових консультацій ДП «Медзакупівлі України» та має на меті інформування представників фармацевтичного ринку щодо ключових аспектів централізованої закупівлі ліків та медвиробів за бюджетними програмами у сфері охорони здоров’я за кошти 2021 року.

Презентація відбудеться 25 березня 2021 з 09:30 до 13:15. Через обмеження, введені у зв’язку з пандемією COVID-19, захід відбуватиметься в двох форматах – офлайн (до 60 осіб, які зареєструються першими; по одному представнику від компанії) та онлайн. Офлайн формат проходитиме з дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів (перебування в масці під час заходу, соціальне дистанціювання, перевірка температури, провітрювання приміщення, використання антисептиків).

Інформація щодо місця проведення та посилання на прямі трансляції буде надіслана всім зареєстрованим учасникам. Для реєстрації, будь ласка, заповніть реєстраційну форму. Дедлайн реєстрації – 23 березня, COB.

Планується презентувати наступні питання:

 • Результати проведених ДП «Медзакупівлі України» закупівель ліків та медвиробів за програмами МОЗ України за 2020 рік;
 • Закупівлі ліків та медвиробів за кошти 2021 року за доведеними до ДП «Медзакупівлі України» напрямами: планування та проведення процедур, контрактування та проведення оплат;
 • Виконання договорів та процедура звітування;
 • Особливості закупівлі медикаментів за напрямами АРВ терапії та лікування туберкульозу.

Забезпечуватиметься синхронний переклад англійською мовою. Із запитаннями, будь ласка, звертайтесь за адресою [email protected]medzakupivli.com або +38 (063) 651 90 25.

Захід відбувається за технічної підтримки проекту USAID Україна «Безпечні, доступні та ефективні ліки для українців» (SAFEMed).

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

09:30 – 10:00 Реєстрація учасників та вітальна кава
10:00 – 10:20 Закупівлі ліків та медвиробів за програмами МОЗ України: результати 2020 року та специфіка планування 2021 року
Арсен Жумаділов, Генеральний директор ДП «Медичні закупівлі України»
10:20 – 10:40 Ключові аспекти проведення закупівель 2021
Дар’я Пахомова, Начальниця відділу публічних закупівель
10:40 – 11:00 Основні положення договору про закупівлю (валюта контрактування, оплати, терміни постачання, закупівля незареєстрованих лікарських засобів тощо)
Юлія Івахненко, заступниця Генерального директора
11.00 – 11.15 Перерва
11:15 – 11:35 Виконання договорів: постачання товарів та обмін документами
Олександр Пономарьов, начальник відділу логістики
11:35 – 11:55 Основні вимоги до звітування у рамках виконання договору
Альона Жужа, Начальниця відділу виробничої аналітики та ІТ
11:55 – 12:30 Обговорення
12:30 – 12:45 Перерва
12:45 – 13:15 Особливості закупівель медикаментів за напрямами АРВ терапії дорослих, підлітків і дітей та лікування туберкульозу
Марія Морозова, Начальниця відділу категорійного менеджменту

Анонсы мероприятий

 • Дата проведения
  сентября

  Всемирный конгресс по безопасности лекарственных средств и фармакнадзору в Европе дает возможность пациентам, врачам, фармацевтам, биотехнологам и принимать оптимальные решения в отношении безопасности лекарственных средств.

 • Дата проведения
  октября

  Ежегодно «Здравоохранение» собирает более 300 ведущих производителей и дистрибьюторов оборудования, услуг, медикаментов, изделий медицинского назначения из Украины и других стран. Участники выставки – компаниям из Германии, Чехии, Латвии, Литвы, Италии, Китая, Индии, Сингапура, Великобритании, Нидерландов, USA, Республики Беларусь, Польши, Турции, Австрии, Молдовы и Украины.

 • Дата проведения
  октября

  Глобальный саммит посвящен теме «Синергия для реабилитации инноваций в исследованиях и разработках вакцин»

 • Дата проведения
  октября

  Международная выставка фармацевтического бизнеса iPharma Expo 2022 в Бостоне, США. Двухдневная выставка соберет участников из различных секторов фармацевтической и медицинской промышленности.